Çelik Kepenkçi Giresun

Alüminyum kepenkçi Tirebolu. Alüminyum kepenkçi Görele. Alüminyum kepenkçi Eynesil. Alüminyum kepenkçi Alucra. Alüminyum kepenkçi Çamoluk. Alüminyum kepenkçi Çanakçı. Alüminyum kepenkçi Dereli
Çelik kepenkçi

Kepenk. Çelik kepenkçi Piraziz. Çelik kepenkçi Bulancak. Çelik kepenkçi Giresun. Çelik kepenkçi Keşap. Çelik kepenkçi Espiye. Çelik kepenkçi Tirebolu. Çelik kepenkçi Görele. Çelik kepenkçi Eynesil. Çelik kepenkçi Alucra. Çelik kepenkçi Çamoluk.

Çelik kepenkçi Çanakçı

 Çelik kepenkçi Dereli. Çelik kepenkçi Doğankent. Çelik kepenkçi Güce. Çelik kepenkçi Şebinkarahisar. Çelik kepenkçi Yağlıdere. Alüminyum kepenkçi Piraziz. Alüminyum kepenkçi Bulancak. Alüminyum kepenkçi Giresun. Alüminyum kepenkçi Keşap

Alüminyum kepenkçi Espiye

Alüminyum kepenkçi Tirebolu. Alüminyum kepenkçi Görele. Alüminyum kepenkçi Eynesil. Alüminyum kepenkçi Alucra. Alüminyum kepenkçi Çamoluk. Alüminyum kepenkçi Çanakçı. Alüminyum kepenkçi Dereli

Tirebolu Motorlu kepenkçi. Görele Motorlu kepenkçi. Eynesil Motorlu kepenkçi. Alucra Motorlu kepenkçi. Çamoluk Motorlu kepenkçi. Çanakçı Motorlu kepenkçi. Dereli Motorlu kepenkçi. Doğankent Motorlu kepenkçi. Güce Motorlu kepenkçi. Şebinkarahisar Motorlu kepenkçi. Yağlıdere Motorlu kepenkçi.

Alüminyum kepenkçi Doğankent

Alüminyum kepenkçi Güce. Alüminyum kepenkçi Şebinkarahisar. Alüminyum kepenkçi Yağlıdere. Otomatik kepenkçi Piraziz. Otomatik kepenkçi Bulancak. Otomatik kepenkçi Giresun. Otomatik kepenkçi Keşap. Otomatik kepenkçi Espiye

Otomatik kepenkçi Tirebolu

Otomatik kepenkçi Görele. Otomatik kepenkçi Eynesil. Otomatik kepenkçi Alucra. Otomatik kepenkçi Çamoluk. Otomatik kepenkçi Çanakçı. Otomatik kepenkçi Dereli. Otomatik kepenkçi Doğankent. Otomatik kepenkçi Güce. Otomatik kepenkçi Şebinkarahisar. Otomatik kepenkçi Yağlıdere.

Tüm kapı kategorileri arasında en popüler ve yaygın olarak kullanılanı motorlu panjur Motorlu kepenkler sembolik özelliği, kayrak ve kılavuz profil yapımında yüksek mukavemetli metallerin kullanılması nedeniyle elde edilen sağlam yapısıdır. Bu özellik hırsızlık, vandalizm ve fırtınalara

karşı bir kalkan ve koruma görevi görür Bir yandan bu kepenkler çok az bakım gerektiriyorsa, çok daha az denetim ve manuel dikkat sağlarken, diğer yandan motorlu panjurlarımız çok kolay çalışmaya sahiptir ve toplam müşteri memnuniyetini sağlar.

Tüm bu özellikler, kepenk üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübeyle geliştirilmiştir; Yüksek dereceli ve yüksek performanslı panjur üretiminde en eski ve en güvenilir isimlerden biri olarak belirtilebiliriz.

Motorlu kepenklerimiz son teknoloji üretim tesisimizde üretilmektedir ve tesis ayda 500 adet kepenk üretme kapasitesine sahiptir.

Şirket içi tasarım ve üretim nedeniyle bu motorlu çelik kepenkler basit ve sağlamdır. Ürünler, çok sıkı bir şekilde sarılan ve çok çeşitli uygulamalar için uygun olan bir kapı perdesi ile donatılmıştır. İster dışarıya ister içeriye, ister yanal veya üstten monte edilsinler, daha az alan nedeniyle, motorlu panjurlar her türlü yapısal durum için uygundur.

Geniş bir aksesuar yelpazesi ve nispeten düşük fiyatlarla panjurlarımız, dış ve iç montaj yerleri için nihai seçeneklerdir ve iç alanı güvenli ve emniyetli tutar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın