Giresun Kepenk Firması Giresun Kepenkçiler

Giresun Otomatik Çelik Kepenkler Giresun Otomatik Alüminyum Kepenkler

Kepenk. Giresun kepenk firmaları. Giresun otomatik garaj kapısı yapanlar. Espiye kepenk yapanlar. Çamoluk otomatik kepenk yapanlar. Alucra otomatik kepenk yapan. Yağlıdere kepenkciler. Giresun kepenkçiler. Galvanizli Çelik Kepenkler, hammaddesi galvaniz sac olan profillerin kullanıldığı kepenk modelidir. İşyerleri ve konutlarda geniş bir kullanım alanına sahip olan otomatik galvanizli çelik kepenkler, özellikle güvenlik gereksiniminin yüksek olduğu yerler için idealdir.

GİRESUN OTOMATİK GARAJ KAPISI

Çelik kepenklerin en büyük avantajı yüksek mukavemetleridir. Alüminyum kepenklere göre darbe dayanımı oldukça yüksek olan çelik kepenklerin, balyoz, çekiç, levye gibi aletlerle açılması son derece zordur. Patlayıcı maddelere karşı da oldukça dayanıklı olan çelik kepenkler, bu özelliklerinden dolayı halk arasında kuyumcu kepenkleri olarak da adlandırılmaktadır.

Otomatik Çelik Galvanizli Kepenkler başta bankalar, kuyumcular, döviz büroları, alışveriş merkezleri, eczaneler, antikacılar, showroomlar ve garajlar olmak üzere pek çok iş yeri ve konutta kullanılmaktadır. Müşteri ölçülerine göre üretilen çelik panjur profilleri ihtiyaca göre 0,7 – 0,8 – 1 – 1,2 mm et kalınlığında galvanizli sac levhalardan yapılabilmektedir. Güvenliğin yanı sıra izolasyonu da sağlamak istediğinizde, yangın ve patlamaya karşı ekstra güvenlik önlemlerinin gerekli olduğu durumlarda poliüretan dolgulu galvanizli çelik kepenkler veya yangına dayanıklı galvanizli çelik kepenk sistemleri tercih edilebilir.

GİRESUN KEPENKÇİ

Motorlu çelik panjurlarda kullanılan motorlar panjur boyutlarına, kullanım alanına ve frekansına göre seçilmelidir. Borulu motor, merkezi motor, kutu motor ve endüstriyel tip zincir şanzımanlı motor seçenekleri seçilmiştir. Tüm motor sistemlerinde panjurun gerektiğinde manuel olarak açılıp kapanmasını sağlayan dişli bir yapı bulunmaktadır.

Alüminyum kepenkçi Tirebolu. Alüminyum kepenkçi Görele. Alüminyum kepenkçi Eynesil. Alüminyum kepenkçi Alucra. Alüminyum kepenkçi Çamoluk. Alüminyum kepenkçi Çanakçı. Alüminyum kepenkçi Dereli
Çelik kepenkçi

Elektrikli çelik panjurlarda kontrol sistemi olarak uzaktan kumanda, buton, akıllı bina sistemlerine entegrasyon gibi birçok seçenek mevcuttur. Ayrıca ihtiyaca göre her türlü emniyet sistemi ve otomasyon sistemi uygulamalarında da yer alabilmektedir.

TRABZON OTOMATİK KEPENK FİRMASI

Galvanizli çelik kepenklerin fiyatı da bir diğer avantajdır. Alüminyum panjur fiyatları ile karşılaştırıldığında çelik panjur montaj maliyeti daha ucuzdur.

GİRESUN OTOMATİK KEPENK FİRMASI

Trabzon Çelik Kepenkçi. Akçaabat Çelik Kepenkçi. Araklı Çelik Kepenkçi. Arsin Çelik Kepenkçi. Beşikdüzü Çelik Kepenkçi. Çarşıbaşı Çelik Kepenkçi.

Otomatik çelik kepenkler estetik görünüm açısından da tatmin edici sonuçlar sunmaktadır. Mimari yapıya uyum sağlayabilecek birçok çelik panjur modeli bulunmaktadır. Çelik Panjurlar elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır, panjur renkleri RAL kataloğundaki tüm renklerde olabilmektedir.

Galvanizli sac malzemelerde boyama öncesi; Boyanın yüzeye daha iyi yapışmasını sağlayan kimyasallar kullanılır. Kullanılan bu fosfat bazlı kimyasallar toksik olmayan, korozyon direnci yüksek, çevre dostu kimyasallardır. Boya kalınlığı tüm malzemelerde 90-110 mikron arasındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın