Keşap Otomatik Garaj Kapısı Yağlıdere Otomatik Kepenk

Alucra‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Bulancak‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Çamoluk‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Çanakçı‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Dereli‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Doğankent otomatik kepenk garaj kapısı

Otomatik kepenk. Alucra‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Bulancak‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Çamoluk‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Çanakçı‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Dereli‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Doğankent otomatik kepenk garaj kapısı.

Espiye‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Eynesil‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Giresun merkez‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Görele‎ otomatik garaj kapısı,Güce‎ otomatik garaj kapısı,Keşap‎ otomatik garaj kapısı.

Daha fazla bilgi için bugün Garantili Kapı Hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Piraziz‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Şebinkarahisar‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Tirebolu‎ otomatik kepenk garaj kapısı,Yağlıdere‎ otomatik kepenk garaj kapısı.

İşyerinde kullandığımız aletlerden, evde oynadığımız oyuncaklara kadar otomasyon her yerdedir. Ancak evin otomatikleştirilmesi gereken en önemli kısımlarından biri neredeyse her zaman sonuncusu olan garaj kapısıdır. Bir garaj kapısı açıcı takarak evinizi yükseltin.

Sürgülü kapıyı açmak için uzaktan kumandayı tutan el

İşte bunun 5 nedeni:

1. Kolaylık

Garaj kapısı açıcının en büyük faydalarından biri sunduğu kolaylıktır çünkü garaj kapısını açmak için arabanızdan inmeniz gerekmez. Bu özellikle havanın elverişsiz olduğu durumlarda faydalıdır.

2. Güvenlik

Güvenlik günümüz dünyasında önemli bir konudur. Garajınız evinizin en savunmasız kısımlarından biridir. Uzaktan kumandalı garaj kapısı açıcının yardımcı olduğu yer burasıdır. Garaja artık davetsiz misafirlerin kolayca erişemeyeceği için evinizin güvenliğini artırır.

3. Aydınlatma

Otomatik garaj kapıları ekstra aydınlatmaya sahiptir. Garajınızda halihazırda aydınlatmanız olsun ya da olmasın, bu ışıklar kapı açıldığında otomatik olarak yanabilme rahatlığını sunar.

4. Düşük Enerji Kullanımı

Garaj kapınızı otomatikleştirmenin elektrik faturalarınızın artmasına neden olacağını düşünebilirsiniz, ancak bu öyle değil. Çoğu garaj kapısı açıcı, verimlilik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bu da fazla elektrik kullanmadıkları anlamına gelir.

5. Maliyet

Çoğu insan garaj kapısı açıcının ceplerinde büyük bir delik açacağını düşünüyor. Ta ki bir tane satın almaya başlayana kadar, ne kadar uygun fiyatlı olabildiklerine şaşırırlar. Bu nedenle, evinizdeki bu önemli yükseltmeden çekinmeyin, özellikle de artık bunun ne kadar önemli olduğunu bildiğinize göre.

GÖRELE OTOMATİK GARAJ KAPISI

Çoğu durumda ev sahiplerinin kapıyı açmak için kullanılabilecek bir tuş takımı da vardır. Bu tuş takımı evin dışında bulunur, bu nedenle benzersiz bir kod seçtiğinizden emin olmanız gerekir: adresiniz, doğum tarihiniz vb. yerine rastgele sayılar.

Yay ve Ray Sistemi

Garaj kapıları ağırdır, bu nedenle otomatik bir sistemin bile yay şeklinde yardıma ihtiyacı vardır. Yaylar, sistemi çok fazla zorlamadan kapıyı açar, bu da tüm ray sisteminin çökmesine ve büyük hasara veya yaralanmaya neden olabilir.

Garaj kapılarının kullandığı iki tür yay, uzatma ve burulma yaylarıdır. Uzatma yayları, adından da anlaşılacağı gibi, kapının açılıp kapanmasına yardımcı olmak için uzar, burulma yayları ise kapının düzgün bir şekilde kaldırılmasına ve kapatılmasına yardımcı olmak için bükülür.

DERELİ OTOMATİK GARAJ KAPISI

 Garaj kapısı yayları, desteklemeleri gereken ağırlık nedeniyle çok fazla baskı altındadır, bu nedenle bunları kendiniz değiştirmeye çalışmak tehlikelidir.

Ancak yayların yanı sıra kapınızın da rehberliğe ihtiyacı var. Ray sistemi, kapının açılıp kapanırken izlenecek bir yola sahip olmasını sağlar. Ancak bu rayın kirlenmesi veya hasar görmesi, kapının ne kadar iyi ve eşit şekilde açılacağını etkileyebilir. Ağır vakalarda kapı artık hiç açılıp kapanamayabilir.

DOĞANKENT OTOMATİK GARAJ KAPISI

Fotoğraf Göz Sensörü

Kapının ağırlığından dolayı, foto göz sensörü olmadan otomatik bir garaj kapısının kapatılması büyük bir tehlike oluşturabilir. Fotoğraf gözü sensörü, garaj kapısının önünde hiçbir şeyin bulunmamasını sağlar. Bunu kapının bir tarafından diğer tarafına bir ışın göndererek yapar. Işın kesilirse kapı kapanamaz.

GÜCE OTOMATİK GARAJ KAPISI

Bu nedenle, kapının altında küçük bir çocuk durup kapıyı kapatmaya çalıştığında kapı duracak ve büyük yaralanma ve hatta ölüm önlenecektir. Fotosel sensörü hasar görebilir veya kirlenebilir, bu da ışının garaj kapısının diğer tarafına ulaşmasını engelleyebilir. Böyle bir durumda kapı, bir şeyin yolda olduğunu ve yakın olmadığını algılayabilir.

Trabzon Çelik Kepenkçi. Akçaabat Çelik Kepenkçi. Araklı Çelik Kepenkçi. Arsin Çelik Kepenkçi. Beşikdüzü Çelik Kepenkçi. Çarşıbaşı Çelik Kepenkçi.

PİRAZİZ OTOMATİK GARAJ KAPISI

Neyse ki, foto göz sensörü arızalanırsa, bu, birisi veya bir şey yolda olduğunda kapının kapanacağı anlamına gelmez. Güvenlik nedeniyle, kapı büyük olasılıkla kapanmayı reddedecek veya kapı tekrar açılmaya devam edecektir. Elbette bu, garaj kapınızın güvenlik özelliklerini büyük ölçüde azaltır, özellikle de kapının geri sıçradığını fark etmezseniz.

ORDU OTOMATİK GARAJ KAPISI

Otomatik garaj kapıları, foto göz sensörü gibi uygun güvenlik özellikleri olmadan bir felaket olabilir. Ev sahibiyseniz, otomatik garaj kapınızın nasıl çalıştığını tam olarak anlamanız gerekir, böylece daha iyi bakım yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın